www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Никога вече комунизъм!


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Никога вече комунизъм!
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



User posted image


Всеки, който мисли като нас е добре дошъл.
Поздрав!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



А има ли се в предвиид, че днес България се управлява от юдеокомунисти?
Както и че комунизма не си е отишъл и на милиметър?

Не е ли това мероприятие от типа на :" кооомунииииизма си отива - спете спокойно деца..." от преди 20 години?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Когато стане възможно на жълтите павета да се бесят депутати - аз ще дойда с въже, сапун и ще нося столче на което да се качват до примката.

Та мисля - рано е още да се празнува победата над юдеокомунистите.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Не ми се сърди, за това, което ще прочетеш в следващите редове. Или ако искаш ми се сърди.
Стоейки зад клавиатурата и монитора, на топло с вълнените чорапи, в колкото и форума да пишеш, колкото и блога да правиш, колкото и добри да са те, няма нищо по-добро от истинската пропаганда. Няма по хубава показност от това да излезеш на улицата, да видят хората, че не сме само келеши на по 20-25 години, а има и големи хора, хора с прошарени коси, хора, които помнят и са живели в комунзима. Тогава хората ще се замислят, а може и да се присединят.


Но така си решил, да бесиш на жълтите павета? ТОВА НИКОГА НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ. макар да звучи добре.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Скине, мисля че не разбра точно какво се опитваше да ти каже Георги. Излизането на улицата да протестираш, както и да пишеш по форумите са призлизително еднакви по важност действия. И по двата начина всеки участник изразява отношението си, само че по различен начин. Това, което Георги искаше да каже, (и аз съм на същото мнение), е че няма необходимия ефект от тези мероприятия, за да се даде ход на една нова форма на държание, мислене и начин на живот по тия географски ширини. Ходили сме и по митинги, правили сме агитации, но по този начин нещата стоят на едно място. Това не е чак толкова зле, но не е достатъчно. Лично аз вярвам, че за да имаме хубавия живот с всичките му подробности, първо е нужно да имаме идея за държава. Такава вече има-това е идеята за Саракта. За да се случи Саракта е нужно мислещите като нас да се запознаят в подробности, за да го повярват че е възможно. Ето това си струва усилията. За мен Саракта е предизвикателство, защото виждам че много неща в себе си трябва да променя.
Георги едва ли ти се сърди, просто не е съгласен да участва в доказано нискоефективни изпълнения, където енергията му да се изпарява за няма и нищо.
Бъди жив и здрав!
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Това за бесенето на жътите павете е просто неадекватно, защото се разчита на страха от последствието. В Саракта няма страх брат!
PM
Top
боритаркан
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 1 936
Дата на регистрация: 6-July 09



Здравейте на всички.Във връзка с комунистите с голяма тъга искам да ви съобщя че във Варна е пълно със тях.Е кажете как ще си отиде въпросният комунизъм.....Един умен човек ми каза:Синко нека изчакаме тези хора да си отидат от този свят а после ще имаме реален шанс за нова култура. ДОБРО И ЗЛО НЯМА ИМА ДОПЪЛВАНЕ ДО ОБЩОТО[Лао Дзъ] smil4334aa44c7e89.gif
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.9.2009, 10:49
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (bgskin @ Sep 8 2009, 08:05 PM)
Не ми се сърди, за това, което ще прочетеш в следващите редове. Или ако искаш ми се сърди.
Стоейки зад клавиатурата и монитора, на топло с вълнените чорапи, в колкото и форума да пишеш, колкото и блога да правиш, колкото и добри да са те, няма нищо по-добро от истинската пропаганда. Няма по хубава показност от това да излезеш на улицата, да видят хората, че не сме само келеши на по 20-25 години, а има и големи хора, хора с прошарени коси, хора, които помнят и са живели в комунзима. Тогава хората ще се замислят, а може и да се присединят.


Но така си решил, да бесиш на жълтите павета? ТОВА НИКОГА НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ. макар да звучи добре.

Значи хората са различни, което означава, че и формите на протест, ще бъдат различни. Всеки, който има нужда от показност, да покаже позицията си обществено, за да я видят всички, ще излезе на протест, заедно с вас, друг, ще избере друга форма, важното е да имаме консолидация по въпроса срещу юдеокомунизма и това, "че сме се клели пред Царя на Българите".
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 10.9.2009, 11:32
Quote Post












Скине, каквито и да са протести срещу режима са добре дошли. Кой с каквото може. Важното е да се знае, че тая шайка не са българи и сме под чужда окупация. Дори докато протестирахте в деня на комунистическия преврат, т.н. "президент на републиката" Гоце Седефчов се срещна с еврейските си господари за инструкции.
За януарския митинг, когато есесовците на хунтата пребиха малолетни деца и убиха демонстрант също разправяха, че бил казионен, организиран от коалицията и т.н. Обаче той си беше напълно спонтанен протест срещу юдокомунистическия режим. И добре показа на какво са способни управляващите. Припомням само, че погромът беше санкциониран от тогавашния кмет, настоящ премиер под фалшив предлог за бомбена заплаха.
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020